201
edits
(add 2021 jinan and guilin) |
(→Trainings: add 2021 ICPC Shenyang) |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| [[BreakFast:2021 ICPC GuiLin|2021 ICPC GuiLin]] || Nov/15/2021 || 7/12 || O || . || . || Ø || O || Ø || O || . || O || . || Ø || . | | [[BreakFast:2021 ICPC GuiLin|2021 ICPC GuiLin]] || Nov/15/2021 || 7/12 || O || . || . || Ø || O || Ø || O || . || O || . || Ø || . | ||
|- | |||
[[BreakFast:2021 ICPC Shenyang|2021 ICPC Shenyang]] || Nov/21/2021 || 4/12 || . || O || . || . || O || O || . || . || . || O || . || . || Ø | |||
|} | |} | ||