201
edits
(add ncpc 2016) |
(add 2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)) |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| [[BreakFast:NCPC 2016|NCPC 2016]] || Nov/07/2021 || 9/11 || O || O || O || O || O || O || O || Ø || . || O || O || | | [[BreakFast:NCPC 2016|NCPC 2016]] || Nov/07/2021 || 9/11 || O || O || O || O || O || O || O || Ø || . || O || O || | ||
|- | |||
| [[BreakFast:2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)|2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1) || Nov/09/2021 || 8/13 || O || O || O || O || O || . || Ø || . || O || . || . || O || O | |||
|} | |} | ||