201
edits
(add 2021 jinan and guilin) |
|||
| Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[BreakFast:2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)|2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)]] || Nov/09/2021 || 8/13 || O || O || O || O || O || . || Ø || . || O || . || . || O || O | | [[BreakFast:2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)|2019-2020 ACM-ICPC Pacific Northwest Regional Contest (Div. 1)]] || Nov/09/2021 || 8/13 || O || O || O || O || O || . || Ø || . || O || . || . || O || O | ||
|- | |||
| [[BreakFast:2021 icpc JiNan|2021 ACM-ICPC JiNan]] || Nov/14/2021 || 2/13 || . || . || . || . || . || . || . || . || . || O || O || . || . | |||
|- | |||
| [[BreakFast:2021 ICPC GuiLin|2021 ICPC GuiLin]] || Nov/15/2021 || 7/12 || O || . || . || Ø || O || Ø || O || . || O || . || Ø || . | |||
|} | |} | ||