201
edits
(temp add namomo camp) |
|||
| Line 53: | Line 53: | ||
| so many contests wait to complate... | | so many contests wait to complate... | ||
|- | |- | ||
| Namomo Camp Day1 || [[BreakFast:Namomo Camp Day1|Namomo Camp Day1]] || | | Namomo Camp Day1 || [[BreakFast:Namomo Camp Day1|Namomo Camp Day1]] || 5/12 || . || O || . || . || . || O || O || O || . || . || O || . | ||
|- | |||
|} | |} | ||