201
edits
(ADD DAY2) |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| Namomo Camp Day1 || [[BreakFast:Namomo Camp Day1|Namomo Camp Day1]] || 5/12 || . || O || . || . || . || O || O || O || . || . || O || . | | Namomo Camp Day1 || [[BreakFast:Namomo Camp Day1|Namomo Camp Day1]] || 5/12 || . || O || . || . || . || O || O || O || . || . || O || . | ||
|- | |||
| Namomo Camp Day2 || [[BreakFast:Namomo Camp Day2|Namomo Camp Day2]] || 9/12 || . || O || O || O || Ø || O || . || O || O || . || O || . | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||